sobota, 4 sierpnia 2012

Czas na zespół Sum 41!

Tak jak jest tytuł, czas na zespół Sum 41. Znalazłam ich, oglądając świetny filmik o głównych bohaterach książki ,,Miasto kości''. Ci, którzy czytali tą książkę, muszą się domyślać o kogo chodzi. O parę, w tej książce: Jace'a i Clary.
Ale wracając do muzyki:
O to i zespół SUM 41 i piosenka ,,With me''
Nie ma tutaj nic zbytnio do opisywania:
Powiem tyle: piosenka jest świetna. Wpada w ucho. Tekst porywa tak samo jak rytm. Wokal jest bardzo dobry. Zero fałszowania, ani nic w tym stylu. Taki łagodny pop/rock czyli moje klimaty. Na początku zaczyna się bardzo spokojnie, a potem dopiero zaczynają grać! I własnie takie coś lubię! Miłe zaskoczenie. Uwielbiam tutaj te gitary. Po prostu: rewelacja. 
Gdy tylko włączyłam filmik, od razu zwróciłam uwagę na tą piosenkę. Cały czas nie dawała mi spokoju. Na razie mi się jeszcze nie znudziła, a któryś raz już ją sobie puszczam. Nie jest, tak jak w przypadku notki o Skillet. Że ich piosenka szybko mi się znudziła. Mam nadzieję, że ta piosenka wam się spodoba.
Skala 1 do 10? Daję 8,9/10. Nie chcę być stronnicza :D
W zanadrzu mam jeszcze jeden zespół, oraz no może nie jest taką nowością, ale piosenka pewnego DJ, którego wszyscy znają. Zgadujcie kto to jest... 

2 komentarze:

 1. Nie mam pomysłu co to za DJ ale fajnie piszesz:)
  olacia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Piosenka bardzo dobra ;)
  A Dj, to zgaduję, że to jest... David Guetta...? DJ znam bardzo dużo :D

  tylkotakethat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Coś ci się podoba=napisz
Coś ci się nie podoba, nie zgadasz się z moim zdaniem=napisz
Dyskusja mile widziana. Nie bawię się w obs za obs i kom za kom. Komentarze zupełnie bez sensu będą usuwane!
Anonimy także mogą komentować.

Evarose- Telephonic

Teledysk- Klik!      Przyznam, że na kolejny wpis chciałam dać inną piosenkę, ale postanowiłam, że dam wam chwilę odpocząć od azjatyc...