piątek, 3 sierpnia 2012

Popu zaczyna ubywać, rocka przybywać :D

Popu zaczyna ubywać, rocka przybywać :D
Taki mały wstęp. Znowu natknęłam się na fajną piosenkę, tym razem dzięki mojemu bratu i temu, że w filmikach z grami na YouTubie, często użytkownicy dodają piosenki rockowe lub metalowe. I dla mnie jest ekstra.
O to SKILLET i piosenka ,,Hero''

Pamiętacie notkę, w której był zespół Flyleaf? Jak pisałam w tej notce, pisano pod tą piosenką, że grają taką muzykę religijną. Chrześcijański rock jak to ujęli. Tak samo jest w przypadku Skilleta. Tu też podobno tak jest, ale nie zawracam tym sobie głowy. Głównie chodzi o samą piosenkę.
Więc ocena: powiem tyle. To jest naprawdę dobre..., ale nie dorównuje Flyleaf i ,,All around me''. Jedyne co mi się tutaj podoba to rytm i głos tej dziewczyny, co wtóruje wokaliście. Gdyby zaśpiewała chociaż jedną część piosenki, byłoby bardzo fajnie. Ma świetny głos, ale pojawia się w tej piosence bardzo rzadko. Szczerze, tutaj przeważają minusy niż plusy. Ogólnie, ta piosenka mnie tak bardzo nie rusza. Słucham i myślę: ,, Wpada w ucho, ale trochę zaczyna mi się nudzić''. Zyskuje co prawda przy pierwszym przesłuchaniu, ale gdy słuchacie tego więcej, jest już gorzej :/ Przynajmniej tak było w moim przypadku.
Skala 1 do 10? Myślę, że dam...4,6/10. Piosenka jest dobra, ale zabrakło mi ,,tego czegoś'' i szybko się nudzi. Oficjalny werdykt.
Mam dla was jeszcze dwie piosenki w zanadrzu, ale nie popowe. Tu ostrzegam :D To jak na razie tyle, na blogu Music World. Zapraszam do obserwowania i komentowania.
Po angielsku: Bye Bye. I say goodbye! 
Po polsku: Pa pa. Mówię do widzenia! 
Miłego słuchania muzyki!

4 komentarze:

 1. Super blog, będę tu częściej. Uwielbiam tę piosenkę;)
  Zapraszam do mnie: http://annie---annie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Piosenka ♥

  +Obsrwuję,liczę na rew. ;)
  Sennierealny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. szkoda ze popu zaczyna ubywac:( bo szczerze o ja wole pop niz rock.
  zaparzsam do nmie:sennierealny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tam słucham takiego mieszanego pop/rocku. Nie lubię za ostrych brzmień. Znajduje co raz mniej popowych piosenek, które poruszają, ale więcej tego typu lub tego pop/rocka. Szkoda, że Lady Gaga już nie gra, a Rihanna np. mi się trochę znudziła. Kiedyś dużo jej słuchałam, a teraz prawie w ogóle. Może jeszcze coś fajnego wyjdzie. Nie tracę nadziei.

   Usuń

Coś ci się podoba=napisz
Coś ci się nie podoba, nie zgadasz się z moim zdaniem=napisz
Dyskusja mile widziana. Nie bawię się w obs za obs i kom za kom. Komentarze zupełnie bez sensu będą usuwane!
Anonimy także mogą komentować.

Evarose- Telephonic

Teledysk- Klik!      Przyznam, że na kolejny wpis chciałam dać inną piosenkę, ale postanowiłam, że dam wam chwilę odpocząć od azjatyc...