sobota, 30 czerwca 2012

Piosenka na życzenie! Czas na Take That!

O to i piosenka, według życzenia. Do KACHY: na mnie można liczyć :D O to i jej piosenka.
Przed wami TAKE THAT i ,,Kidz''!

            

Tak szczerze, to pierwszy raz o nich słyszę...sorki. Raz ich chyba słyszałam. Muszę przyznać, że bardzo mi się podoba ta piosenka. Teraz jednak wracając do muzyki:
Jak napisałam: piosenka bardzo mi się podoba. Wpada w ucho. Pierwszy raz słyszę od dawna taką piosenkę. Kiedy ją słyszę, trochę mi ona przypomina stare przeboje i wcale nie mówię o 2009 roku czy nawet 2000. Chodzi o dużo starsze piosenki. Mój tata, często słucha swoich starych ulubionych piosenek, które kiedyś były wielkimi przebojami i właśnie piosenka ,,Kidz'' mi o nich przypomina. Wokal właśnie jest taki...czuję, jakbym słuchała właśnie tych starych piosenek, ale w nowszej, współczesnej wersji. Jakbym przenosiła się do tamtych lat. Takie to sprawia wrażenie. Eminem razem z Lil Waynem zaśpiewali starą piosenkę, to wzięli wersję hip-hopową i to im nawet nieźle wyszło, ale Take That bije ich na głowę! Takie jest moje zdanie.
Plusy i minusy: teraz w ogóle nie widzę minusów! I dobrze! Plusem jest wokal, rytm i tekst. Wszystko do siebie pasuje i nie ma żadnych błędów, typu fałszowanie lub za szybki rytm. I to mi się właśnie podoba.
Skala 1 do 10? Znowu ciężka decyzja...daję 9,6/10.
To jak na razie ostatnia notatka na dzisiaj. Widzicie, jak blog się zmienił. Nadal pracuję nad nim, więc zobaczycie, jak będzie się zmieniał. Jeżeli macie jakieś sugestie, to piszcie w komentarzu pod ty postem. Czekam również na wasze komentarze.
Miłego słuchania!

2 komentarze:

 1. Jakiś czas nie miałam internetu więc tu nie zaglądałam.
  Dzięki! Zgadzam się z Tobą w 100%!
  Wiem dlaczego myślisz przy słuchaniu ich piosenek o starych czasach! Bo to zespół, który powstał
  1990 roku :D
  Jak Take That Cię zainteresowało to mój blog o tym zespole serdecznie Cię zaprasza :D http://tylkotakethat.blogspot.com/
  I tak, na Cb można liczyć :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak będziesz potrzebowała pomocy przy blogu to ja chętnie pomogę. Lubię pomagać ludziom np. przy blogach :D
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń

Coś ci się podoba=napisz
Coś ci się nie podoba, nie zgadasz się z moim zdaniem=napisz
Dyskusja mile widziana. Nie bawię się w obs za obs i kom za kom. Komentarze zupełnie bez sensu będą usuwane!
Anonimy także mogą komentować.

Evarose- Telephonic

Teledysk- Klik!      Przyznam, że na kolejny wpis chciałam dać inną piosenkę, ale postanowiłam, że dam wam chwilę odpocząć od azjatyc...