środa, 4 lipca 2012

Kolejny zespół!

Siema! Sorry, że nic nie dodaje, ale na razie nic nowego nie mogę znaleźć. Miałam nadzieję, na wielki napływ piosenek, ale spotkało mnie rozczarowanie.
Teraz może jednak czas powrócić do rocka!
Znalazłam zespół, dzięki mojemu bratu, który ogląda wiele filmików z grami i czasem lecą naprawdę dobre podkłady.
O to i zespół CRYOSHELL i piosenka ,,Bye Bye Babilon''

Mi piosenka nawet się podoba. Wokal tej dziewczyny kogoś mi przypomina, ale zapomniałam kogo... W każdym razie jej wokal także mi się podoba. Nie jest co prawda tak dobry jak wokal Hayley Williams czy Amy Lee, ale i tak jest dobry, a nie beznadziejny jak co poniektórzy mają. Już kiedyś podałam przykład fatalnej wokalistki. Ale wolę nie krytykować na razie. Fajna jest solówka. Ogólnie uwielbiam piosenki, z wyraźnie widoczną gitarą. To nadaje super rytm i żywsze brzmienie. Piosenka nie wyrywa się w pamięci, ale da się przeżyć. To właśnie jest ten minus. Tak to wszystko jest dobrze. Nie doskonale, ale dobrze. 
Skala od 1 do 10? Daję 5,2/10. Piosenka słaba, choć jest nawet nawet. Mimo to, nie widzę tutaj ,,tego czegoś''. Tego mi właśnie brakuje.

2 komentarze:

 1. Zawsze gdy słucham kogoś nowego największą uwagę przywiązuje do wolaku, a ten nie do końca przypadł mi do gustu :/
  To co napisałaś jest zgodne z tym co ja myślę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chodzi o szablon na moim blogu to wszystko jest opisane tutaj: http://danicaa-zapytaj.blogspot.com/2012/06/skad-pobrac-szablon-na-bloga-jak-go.html. Gdybyś miała z tym jakieś problemy pisz.
  Co jeszcze mogłabyś zrobić z wyglądem? Ja w kolorystyce bloga stawiam na kolory które mi się podobają. Jak robiłam bloga starałam wczuć się w rolę tego kto będzie go czytał. Uważam, że dobrym rozwiązaniem jest ciemne tło, ale czegoś jaśniejszego nie odradzam. Jestem przeciw jaskrawym kolorom, które rażą w oczy (a było już kilka takich blogów). Mogłabym pisać dalej, ale byłoby za długo. Masz jakiś e-mail, albo GG? Byłoby prościej ;)
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń

Coś ci się podoba=napisz
Coś ci się nie podoba, nie zgadasz się z moim zdaniem=napisz
Dyskusja mile widziana. Nie bawię się w obs za obs i kom za kom. Komentarze zupełnie bez sensu będą usuwane!
Anonimy także mogą komentować.

Evarose- Telephonic

Teledysk- Klik!      Przyznam, że na kolejny wpis chciałam dać inną piosenkę, ale postanowiłam, że dam wam chwilę odpocząć od azjatyc...