poniedziałek, 4 czerwca 2012

CZAS NA LINKIN PARK!

A o to i nowa piosenka znanego wam zespołu, który jest w poście.
O TO I LINKIN PARK!


Piosenka: EKSTRA! Dowiedziałam się o niej, dzięki mojej koleżance, która kocha ten zespół. I dla niej, wielkie dzięki.
Piosenka: spodziewałam się co prawda ostrzejszych brzmień po tej piosence, bo zwykle tak grają, ale ich brak wcale nie jest minusem. Tym razem, jest to plusem. Piosenka wpada w ucho, jest dla tych, którzy kochają rocka, ale i dla tych, którzy chcą zapoznać się z tym gatunkiem muzycznym. Wiele osób myśli, że w rocku jest nic, tylko krzyk (sama tak uważałam na początku), ale rockowe zespoły, mówią o prawdzie. Przykładem jest Nickelback czy 30 Second To Mars. Zobaczcie sobie tłumaczenie ich piosenek, to się przekonacie, że was nie okłamuję, jak ktoś mi nie wierzy. Najbardziej polecam ,,This is war'', zespołu 30 Second To Mars i ,,Lullaby'' Nickelbacka.
Wracając: pierwszy- plus to chwytliwy tekst, drugi to wokal, trzeci podkład i czwarty teledysk. Do tej piosenki, nie mam żadnych uwag.
Skala od 1 do 10? 10/10. Pierwszy raz, co nie? :D 
To jak na razie tyle. Nie wiem czy dzisiaj, jeszcze coś napiszę. Mam nadzieję, że tak i starczy mi czasu. Remont bloga nadal trwa. Staram się, aby go wzbogacić jeszcze, ale jak na razie robię metodą prób i błędów. Prośba: jeżeli ktoś zna jakieś dobre strony z darmowymi notatkami, to proszę pod tą notką napisać.
Miłego słuchania!

1 komentarz:

  1. Linkin Park są zaczepiści ! Po prostu wymiatja a ta piosenka jest świetna :))

    OdpowiedzUsuń

Coś ci się podoba=napisz
Coś ci się nie podoba, nie zgadasz się z moim zdaniem=napisz
Dyskusja mile widziana. Nie bawię się w obs za obs i kom za kom. Komentarze zupełnie bez sensu będą usuwane!
Anonimy także mogą komentować.

Evarose- Telephonic

Teledysk- Klik!      Przyznam, że na kolejny wpis chciałam dać inną piosenkę, ale postanowiłam, że dam wam chwilę odpocząć od azjatyc...