poniedziałek, 14 maja 2012

Następna gwiazda na tapecie...

 Domyślacie się, jaka gwiazda popu, trafiła na naszą tapetę?
Myślicie, że to Lady Gaga? Nie trafiliście. Shakira? Zła odpowiedź. Beyonce? Będzie później. Kesha? Później. Katy Perry? Wkrótce się pojawi. 
Przed wami, królowa popu, która już od dawna się nie pokazywała. Niedawno nagrała super piosenkę razem z Nicki Minaj i MIA. To powinno was naprowadzić.
PANIE I PANOWIE
 O to powracająca w wielkim stylu, MADONNA!

 Dawno jej nie było na scenie, co nie? Niedawno wróciła razem z singlem ,,Give Me All Your Luvin'' oraz ,,Girl Gone Wind''.

Pierwsze wrażenia, po jej powrocie? Bardzo spodobał mi się kawałek ,, Give Me All Your Luvin''. Co do ,, Girl Gone Wind'' nie mam zdania. Szczerze nie za bardzo mi się spodobało, ale to tylko moja opinia. Cieszę się, że wróciła. Uwielbiałam singiel ,, 4 minutes'' nagrany razem z Justinem Timberlakiem oraz Timbalandem. Jeżeli nie pamiętacie tego singla, to proszę:

Jakie mieliście wrażenia, gdy usłyszeliście jej nowe single? Ja nie byłam rozczarowana. Spodobały mi się. Madonna powróciła na scenę i to w wielkim stylu. A wy? Jakie były wasze wrażenia? Podoba wam się jej powrót?

W następnej notce skomentuję pewną polską piosenkę, która wpadła mi w ucho i na pewno wam też. chodzi o nową polską gwiazdę. Domyślacie się, o kogo mi chodzi? Zobaczymy w następnej notce!

2 komentarze:

  1. Madonna jeszcze przez długi czas będzie nas zaskakiwać. Lubię ją i uważam że jest królową popu <3
    Świetny blog obserwuje i zapraszam do mnie : www.brulionwkratke.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Coś ci się podoba=napisz
Coś ci się nie podoba, nie zgadasz się z moim zdaniem=napisz
Dyskusja mile widziana. Nie bawię się w obs za obs i kom za kom. Komentarze zupełnie bez sensu będą usuwane!
Anonimy także mogą komentować.

Evarose- Telephonic

Teledysk- Klik!      Przyznam, że na kolejny wpis chciałam dać inną piosenkę, ale postanowiłam, że dam wam chwilę odpocząć od azjatyc...