niedziela, 20 maja 2012

Hip-hop na tapecie...

Zgadliście? Kto idzie na tapetę?
To NPWM, czyli NAJLEPSZY PRZEKAZ W MIEŚCIE!

Znacie ich z programu Must Be The Music. Ja też ich stamtąd znam. 
Komentarz:
Nie przepadam za hip-hopem za bardzo, ale NPWM walą prosto z mostu. Magazyn BRAVO pisał, że śpiewają o prawdziwych problemach, a nie tak jak poniektórzy o czymś, co nie jest w zasadzie ważne. Zgadzam się z BRAVO. Chłopaki walą prosto z mostu, poruszają istotne kwestie i porywają. 
Myślę, że podbiją polski rynek muzyczny. Dawno nie słyszałam polskiego hip-hopu od czasu singla ,,I żeby było normalnie'' grupy Prosto mixtape 600v. Nareszcie ożywiona polska muza. Mało znam polskich hip-hopowców. W zasadzie to: Tede, Libera, Doniu ( którego uwielbiam stary kawałek ,,Najszybszy W Mieście'') oraz Sebastiana ,,Biały'' Białka ( który jak na razie nic nie nagrał, choć mogę się mylić) i obecne w naszym poście, NPWM. Jeżeli znacie więcej, a kogoś nie wymieniłam to sorry, bo nie słucham zbyt dużo hip-hopu, a zwłaszcza polskiego. Mam nadzieję, że NPWM zostaną nie tylko docenieni w Polsce, ale i być może za granicą. Bardzo im tego życzę. Niech Polacy pokażą, że mają własną super muzę i wyrażają co czują. 
Dla NPWM wielki szacun.

 To tyle na dzisiaj. Zapraszam do komentowania. 
Mam nowe pomysły co do bloga, ale o nich powiem już  później, jak będą dopracowane. 
To tyle i jak zwykle: miłego słuchania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Coś ci się podoba=napisz
Coś ci się nie podoba, nie zgadasz się z moim zdaniem=napisz
Dyskusja mile widziana. Nie bawię się w obs za obs i kom za kom. Komentarze zupełnie bez sensu będą usuwane!
Anonimy także mogą komentować.

Evarose- Telephonic

Teledysk- Klik!      Przyznam, że na kolejny wpis chciałam dać inną piosenkę, ale postanowiłam, że dam wam chwilę odpocząć od azjatyc...