piątek, 12 października 2012

Newsy i powrót!

Siema! Znowu powracam! Widzę, że tu jakoś pusto... czas rozkręcić imprezkę!
Ale pierw kilka małych ogłoszeń- chyba zamówię nowy szablon Długo się czeka na blogu, na którym chce zamówić, ale efekty są wspaniałe, wierzcie mi.
Po drugie: wiem, zabijecie mnie, że mnie nie było. Powiem tak: czterech blogów tak łatwo się nie rozkręca :D Staram się jak mogę i jeszcze szkoła daje w kość. Dzisiaj siedziałam w domu, więc miałam trochę czasu, aby pooglądać wszystko w sieci. Więc, w zasadzie mam mały zapas pomysłów.
Notki będę się starała dodawać dwa albo trzy razy w tygodniu. Zależy czy będę miała czas no i jeszcze trzeba dopracować do perfekcji blog i go rozpowszechnić, co wiem z doświadczenia, że jest żmudną pracą. Wy bloggerzy, pewnie macie to samo.
I jeszcze małe informacje: radia nie będzie, bo sorry, ale nie mam zamiaru wydawać kasy, jeżeli mój pomysł by się nie powiódł, a szkoda, bo byłoby ekstra. Mogłabym jeszcze założyć kanał na YouTube, ale nie jestem pewna co do tego pomysłu. Piszcie czy chcielibyście takie coś. Postaram się zrobić playlistę. Wy powiecie jaką chcecie muzykę w tle bloga, głosujemy i ją ustawiamy. Przyjmuję sześć pozycji i muzyka będzie grała... mniej więcej przez dwa tygodnie. Wszystko zależy od was, kochani.
I jeszcze coś: proponuję wymianę. Chodzi o to, że ja wstawiam was do ulubionych linków czyli ,, Co lubię'', a wy do swoich ulubionych linków i już. Proszę to pisać w karcie: współpraca.
To na razie tyle wiadomości. Zaraz pójdzie nowa notka, którą napisałam na powrót. Zapraszam znowu i proszę o komentarze! Blog Music World wraca do bloggera!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Coś ci się podoba=napisz
Coś ci się nie podoba, nie zgadasz się z moim zdaniem=napisz
Dyskusja mile widziana. Nie bawię się w obs za obs i kom za kom. Komentarze zupełnie bez sensu będą usuwane!
Anonimy także mogą komentować.

Evarose- Telephonic

Teledysk- Klik!      Przyznam, że na kolejny wpis chciałam dać inną piosenkę, ale postanowiłam, że dam wam chwilę odpocząć od azjatyc...