piątek, 12 października 2012

Cher Lloyd powraca!

Cześć! Widzę, że jednak ktoś wszedł. Miło mi się zrobiło..., ale nie będziemy pisać o mnie, ale o muzyce!
Jak w tytule, czas na Cher Lloyd. Powraca wraz z ,,przysięgą''. Piosenka dla tych, którzy mają przyjaciół. Sami zobaczcie tłumaczenie.
O to i Cher Lloyd feat Becky G.- Oath

Piosenka jest super. Pierwszy raz usłyszałam ją chyba na stronie Eski. Nie pamiętam, ale w każdym razie ta nutka jest super. Becky G. zupełnie brzmi jak Nicki Minaj, co nie? Głos ma strasznie podobny, aż się zastanawiałam czy to nie przypadkiem Minaj. Ale odrzuciłam ten pomysł. Rytm porusza, a słowa są naprawdę niezłe. Najbardziej to mi się podoba: 
,,Potrzebujesz ręki i ja jestem tutaj obok ciebie
Jesteś w ciemności, będę jasnym światłem, aby poprowadzić ciebie''. To nie całość tego, ale na razie tyle napisałam. Te słowa świetnie nawiązują do przyjaźni co nie? Uważam, że tutaj Cher napisała o super przyjaźni, gdzie jeden wyciąga drugiego z tarapatów. Akurat tutaj widzę prawdę, która rzadko jest widoczna w muzyce pop, moim zdaniem. Poza tym:uwielbiam Cher i jej głos. Ta dziewczyna jest szalona i za to ją lubię, a jej piosenki porywają. O ile pamiętam, w Bravo już wydanym chyba rok temu, gdy pisali o spięciach między The Wanted a One Direction, a The Wanted napisali o ile dobrze pamiętam, że zespoły z X factora nie mają szans dłużej się utrzymać na scenie. Cher jest doskonałym przykładem, że tak nie jest i ci z X factora i gwiazdy z neta mają szanse przez długi czas być gwiazdą sceny. I tu was mam chłopaki z The Wanted! :D
Krótka piłka: daję 9,6/10. 
Postaram się jutro, choć niczego nie obiecuję, dodać nowy post. Tym razem będą... to bardziej klubowe rytmy. Zachęcam do komentowania oraz obserwowania i miłego słuchania!

1 komentarz:

  1. oh! Cher jest cudowna. Muszę przyznać, że pierwsze odcinki X factora z jej udziałem oglądałam niechętnie, bo wydawała mi się zbyt pewna siebie na scenie, ale pokochałam ją z czasem. Uwielbiam jej płytę i czekam z niecierpliwością na więcej od tej artystki:)
    Z oceną trochę się nie zgadzam, bo na mój gust trochę za wysoka, ale to twoje zdanie ;)

    OdpowiedzUsuń

Coś ci się podoba=napisz
Coś ci się nie podoba, nie zgadasz się z moim zdaniem=napisz
Dyskusja mile widziana. Nie bawię się w obs za obs i kom za kom. Komentarze zupełnie bez sensu będą usuwane!
Anonimy także mogą komentować.

Evarose- Telephonic

Teledysk- Klik!      Przyznam, że na kolejny wpis chciałam dać inną piosenkę, ale postanowiłam, że dam wam chwilę odpocząć od azjatyc...