niedziela, 4 listopada 2012

Magia jest obecna w naszym życiu, a raczej w muzyce

Siemano! I udało mi się dodać posta :D Kurde, zaczynają mi się kończyć pomysły, ale od czego ma się telewizję :D
W każdym razie: w naszym blogu często występują dwaj moi ulubieni Dj'e. Jeden z nich to David Guetta, a drugi... To wiedzą ci, którzy już dłuższy czas są obecni na moim blogu.
OKEJ. O TO I HOLENERSKI DJ ZNANY Z PIOSENKI ,, ORBION''. TA WSKAZÓWKA NA PEWNO WIELU DAŁA ODPOWIEDŹ, NA TO, KTO TERAZ BĘDZIE GWIAZDĄ TEJ NOTKI. 
O TO ARMIN VAN BUUREN I ANA CRIADO W PIOSENCE ,, SUDDENLY SUMMER''

Na tą piosenkę już dawno na trafiłam, a raczej na jej remix. Podobały mi się tam basy, ale dopiero kilka dni temu odważyłam się włączyć oryginalną wersję tej piosenki i szczerze, nie żałuję. Piosenka jest troszkę przymulająca, ale na początku czuć takie wrażenie jakby się było w innym świecie... W sumie ja chyba żyje w innym świecie :D Na początku ma się takie fajne przeczucie. Ten rytm po prostu odpręża... po prostu brak słów. Mnie ten początek bardzo się podoba, chociaż wolę takie bardzo żywe rytmy. Tutaj jest plus no i Ana Criado. Muszę przyznać, że co prawda ma dosyć małą rolę w tej piosence, ale weźcie wysłuchajcie to bez jej głosu, to w sumie nie było by zbyt fajne. No może dla niektórych tak, ale ta wersja byłaby lepsza.
Armin w życiu mnie nie zawiódł. Kocham jego piosenki i fajnie, że czasem przyjeżdża do Polski i nie zapomina o Polskich fanach, jak to niektóre gwiazdy robią i musimy jeździć na koncerty do innych krajów. Pewnie wielkim fanom to nie przeszkadza, nie wiem jak to jest. Ale moim zdaniem byłoby wygodniej, aby tutaj występowały nasze ulubione gwiazdy, a nie, żeby jeździć zagranicę, aby wysłuchać naszego ulubionego artystę, bądź artystkę.
Skala 1 do 10? Daję... 9/10.


1 komentarz:

  1. Świetna piosenka , ja daje jej 8/10 ;)


    zapraszam do mnie :
    http://letmeloveyou1.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Coś ci się podoba=napisz
Coś ci się nie podoba, nie zgadasz się z moim zdaniem=napisz
Dyskusja mile widziana. Nie bawię się w obs za obs i kom za kom. Komentarze zupełnie bez sensu będą usuwane!
Anonimy także mogą komentować.

Evarose- Telephonic

Teledysk- Klik!      Przyznam, że na kolejny wpis chciałam dać inną piosenkę, ale postanowiłam, że dam wam chwilę odpocząć od azjatyc...