piątek, 15 listopada 2013

Muzonewsy

Przerywamy program, aby nadać kolejne Muzonewsy! Dla tych, którzy są tutaj nowi to notka w której będę wam mówiła o moich planach plus być może niedługo będę was także powiadamiała o koncertach, które czekają nas w Polsce, ale to się zobaczy.
Pierwszy punkt na dziś to stworzenie vbloga. Większość z was na pewno wie co to jest, ale dla tych, którzy nie wiedzą: to po prostu blog w formie filmików. Pomyślałam więc, że może stworzę vblog właśnie tego bloga, ale się waham ponieważ chodź trochę osób go czyta to nie wiadomo czy to nie będzie dodatkowy trud na marne. Poza tym tak szczerze to nie chciałabym się ujawniać, ale od jakiegoś czasu cały czas mi to chodzi po głowie i postanowiłam się z wami tym podzielić. Czy taki pomysł wam się podoba? Jeżeli tak, to piszcie w komentarzach i jeżeli będzie ich dużo, to wtedy zacznę pracę nad blogiem. Więc jedną rzecz możemy odhaczyć.
Drugi punkt to wywiady, ale tym razem z artystami muzycznymi. To planowałam już od początków bloga jednak nie wiedziałam za bardzo jak się za to zabrać i dzięki załodze z bloga zaufaj muzyce zdecydowałam się, że już niedługo napiszę do pewnego zespołu, który z pewnością kojarzycie i mam nadzieję, że mi odpiszą pozytywnie i uda mi się zrobić ten wywiad. Więc trzymajcie kciuki, a ja będę z niecierpliwością czekała czy się zgodzą.
No i czas na ostatnią rzecz, czyli konkursy, które wierzcie mi chcę zorganizować, ale nie mam co wam dać. Niestety na razie o współpracy mogę tylko pomarzyć, ale mimo to chciałabym coś takiego zorganizować. Nagrodą byłoby reklamowanie zwycięskiego bloga, jednak czy chcielibyście takie coś. W tej chwili zależy to wyłącznie od was i czekam na was w komentarzach.
Więc to na tyle w tych Muzonewsach. Póki co nowa notka prawdopodobnie pojawi się w przyszłym tygodniu w weekend, gdyż ten tydzień mam zawalony testami i jeszcze w poniedziałek jadę na wycieczkę. Dziękuję wam za uwagę i do następnej notki.

PS: Mam do was małą prośbę. Napiszcie Amayi, aby się pośpieszyła, bo dziewczyna potrzebuje zachęty!

5 komentarzy:

 1. Świetny post i bardzo przyjemnie się czyta! ;D
  Zapraszam na najnowszy post!
  http://livpily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Cokolwiek wymyślisz , ja będę to czytać ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  Mam nieprzyjemność poinformować Cię, że Roza odeszła z ocenialni, w związku z czym Twój blog został przeniesiony do wolnej kolejki. Polecam wybrać nowego Oceniającego i napisać o swojej decyzji pod poczekalnią, w przeciwnym razie czas oczekiwania na ocenę prawdopodobnie się wydłuży. Przepraszam w imieniu Rozy i całej Załogi, ale niestety nie mamy na to wpływu.
  Pozdrawiam,
  Dafne (Shiibuya)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Vlogi! MASZ PROWADZIĆ VLOGA ;-;
  Jaki to zespół,co ;-;
  Myślę,że taki konkurs,to niezły pomysł :)

  http://modaprzemijastylpozostajex3.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Coś ci się podoba=napisz
Coś ci się nie podoba, nie zgadasz się z moim zdaniem=napisz
Dyskusja mile widziana. Nie bawię się w obs za obs i kom za kom. Komentarze zupełnie bez sensu będą usuwane!
Anonimy także mogą komentować.

Evarose- Telephonic

Teledysk- Klik!      Przyznam, że na kolejny wpis chciałam dać inną piosenkę, ale postanowiłam, że dam wam chwilę odpocząć od azjatyc...