niedziela, 19 maja 2013

Usunąć blog czy nie?

Heja wszystkim, tutaj Blue Melody w ważnej sprawie.
Jak zauważyli ci, którzy wchodzą na bieżąco na bloga nie dodałam od dawna żadnej notki. Były tego dwa powody: oczywiście pierwszym jest nauka, nie mogę się doczekać wystawienia ocen , a potem z górki. Drugim jednak było zupełnie coś innego. Może nie powinnam na to patrzeć, ale po prostu waham się nad usunięciem bloga. Spędzam nad nim masę czasu i nie ma zadowalających efektów, mimo że ma już mniej więcej rok. Nadal się nad tym zastanawiam, gdyż bardzo rozwinąć ten blog, ale już zaczyna mi brakować powoli sił. Kocham to, ale nic z tego nie mam. Chciałam jednak pozostawić tą kwestię wam. Czy chcecie, abym nadal prowadziła ten blog czy usunęła? Czekam na was.

6 komentarzy:

 1. Nie można się tak poddawać. Ja czytam wszystkie notki, ale nie komentuję i myślę że inni tez często tak robią. Nie usuwaj!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytam notki ale też nie za bardzo komentuje radzę ci żebyś nie usuwała

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo lubię Twojego bloga. Nie możesz się złamywać brakiem komentarzy. Pisz dalej. Na pewno po pewnym czasie znajdziesz więcej czytelników

   Usuń
 3. Proszę, nie usuwaj ... ;) Możesz dodawać rzadziej notki, ale nie usuwaj. Wszyscy, którzy Cię odwiedzają, nie zawsze komentują - nie mogłabyś się opędzić od komentarzy typu " Świetny post. Działaj dalej! ". Ostateczna decyzja należy do Ciebie.
  Firefly
  P.S. Może poczekaj do wystawienia ocen lub do wakacji i dopiero wtedy podejmij decyzję ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaczekam, ale wiesz- nawet dobrze gdyby tak było. Ogółem nie wiem czy ktoś to czyta i nie mam pojęcia czy mam pisać te notki czy nie.

   Usuń

Coś ci się podoba=napisz
Coś ci się nie podoba, nie zgadasz się z moim zdaniem=napisz
Dyskusja mile widziana. Nie bawię się w obs za obs i kom za kom. Komentarze zupełnie bez sensu będą usuwane!
Anonimy także mogą komentować.

Evarose- Telephonic

Teledysk- Klik!      Przyznam, że na kolejny wpis chciałam dać inną piosenkę, ale postanowiłam, że dam wam chwilę odpocząć od azjatyc...