sobota, 22 lutego 2014

Muzonewsy

Witam państwa w Muuuzonewsach! Dla tych, którzy są tu nowi: jest to post, w którym piszę o przyszłych zmianach, pomysłach i poddaję je waszej ocenie, bo w końcu ten blog nie należy tylko do mnie. A więc zaczynamy:
1. Pierwsza wiadomość jest taka, że najprawdopodobniej usunę zakładkę SPAM. Wybaczcie, ale nie pozwolę, aby mój kolejny blog stał się stronką do reklamowania się ( przy okazji, pozdrawiam głupiego anonima który zapycha mi skrzynkę przez swoje komentarze pod postem ,, Dyskusja-Stereotypy'', a jak nie rozumie co piszę, to polecam google translate). Co prawda mogłabym to napisać mocniejszymi słowami, ale lepiej powstrzymam się od komentarza.
2. Mam do was wielką prośbę, gdyż myślę nad zmianą naszego szablonu, ale niestety html i css to dla mnie czarna magia, a żadna szabloniarnia ostatnio nie zwróciła uwagi na moje którekolwiek zamówienie. Jeżeli ktoś zna kogoś kto wykonuje szablony, zna niezbyt znane szabloniarnie lub sam je robi, to bardzo proszę o kontakt.
3. Zdaje się, że usunę ten post ,, Dyskusja-stereotypy'', gdyż cały czas dostaję powiadomienia na pocztę ( jak powiedziałam w pierwszym punkcie) i praktycznie codziennie przychodzi mi z 50 wiadomości czy więcej na ten temat. 
4. Chciałabym jeszcze powiedzieć nowym odwiedzającym jedno: jeżeli nie chcecie mnie rozzłościć, to nie piszcie komentarzy typu: ,, Super, zapraszam do mnie''. Really ludzie? Jeżeli wasz komentarz mnie zaciekawi to wejdę, a jeżeli chcecie fałszywych fanów to proszę bardzo, ale ja nim na pewno nie będę. Może to radykalne jest, co mówię, ale kiedy na obydwu  blogach widzę tego rodzaju komentarze, po prostu krew mnie zalewa. Mam nadzieję, że ci mądrzejsi to zrozumieją. Okej, zostawiajcie swoje linki, ale proszę o komentarze sensowne, a nie dwa trzy wyrazy i adres. Za takie coś, to ja bardzo dziękuję.
5. Prawdopodobnie zorganizuję konkurs, gdzie do wygrania byłaby recenzja utworu i reklama bloga. Nadal się jednak zastanawiam nad jego formą, czy byliby tu jacyś chętni? Konkurs nie wymagałby żadnej wiedzy, ale wyobraźni i trochę logiki. I nie byłby konkurs dotyczący rysowania czy pisania. To co, kto się pisze?
6. I ostatnia rzecz. Cały czas nie daje mi spokoju pomysł na temat vbloga, jednak waham się czy go zrobi. Nawiązywałby do tego bloga, jednak nie wiem czy ktokolwiek będzie chciał to oglądać, bo skoro blog tak nisko notuje to co dopiero vblog. Czy byłby jednak ktoś, kto by takie coś chciał oglądać?

Okej i to chyba tyle. Dziękuję wam za uwagę i do zobaczenia.

7 komentarzy:

 1. Nikt chyba nie lubisz takich krótkich, śmieciowych postów. Ja jednak zostawiłabym SPAM po to, aby zachować przejrzystość na blogu - pod notkami rzeczy dotyczące notek, a spam w spamie. Co do konkursu to miło byłoby, gdybyś zaznaczyła, że konkurs jest mojego pomysłu i podała linki do moich blogów. (True-Villain oraz Namuzowani).

  Pozdrawiam, Namuzowani.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, ale nie rozumiem jednego. Pisze zakładka SPAM, a ludzie i tak spamią pod postami :/

   Usuń
  2. Ja swoich czytelników od czasu do czasu muszę upominać i w większości działa. Co masz na myśli mówiąc o współpracy?

   Usuń
  3. O fajnie, że odpowiedziałaś. Po pierwsze to wymienianie się piosenkami, bo ty masz ciekawe i myślę, że ja też mogłabym coś zaoferować o ile byś chciała, bo cały czas szukam czegoś nowego. Ja bym ci czasem pomogła jakoś na twoim blogu, ty byś pomogła na moim i obydwie byśmy sobie z tymi blogami pomagały. Ale to jak chcesz, to tylko propozycja.

   Usuń
  4. Na czym dokładnie ma polegać ta pomoc oprócz wymiany pomysłów na recenzje?

   Usuń
  5. Hmmm głównie też chodzą mi po głowie te konkursy. Też np. ja bym miała jakiś pomysł i bym ci go podała i tak na zmianę, ale to na serio jak chcesz.

   Usuń
 2. Super, zapraszam do siebie! :D haha żarcik :P
  Co do zakładki spam nie polecam jej usuwać, a jak ludzie spamują pod postami to bezwzględnie usuwaj ich komentarze. To tak z własnego doświadczenia wyniosłam, że jak jest ten spam to jednak nie ma takiego bałaganu pod notkami, chociaż oczywiście znajdą się osoby, które będą spamować tam gdzie nie trzeba, ale cóż z debilami nie wygrasz;p . Ja chętna na konkurs jestem! O tak, tak, tak! A z vblogiem to jak uważasz, ja wole czytać posty niż oglądać jak ktoś mówi, bo zwykle mam ograniczony czas a przeczytanie postu zajmuje krócej niż obejrzenie 4 minutowego filmiku:< A! Co do szablonu to nie mogę pomóc niestety:< ja zamawiałam z zaczarowanych-szablonów, ale wiem, że ciężko tam się dostać, sama kilka razy próbowałam zanim przyjęli moje zamówienie :<

  No to tyle ;)
  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń

Coś ci się podoba=napisz
Coś ci się nie podoba, nie zgadasz się z moim zdaniem=napisz
Dyskusja mile widziana. Nie bawię się w obs za obs i kom za kom. Komentarze zupełnie bez sensu będą usuwane!
Anonimy także mogą komentować.

Evarose- Telephonic

Teledysk- Klik!      Przyznam, że na kolejny wpis chciałam dać inną piosenkę, ale postanowiłam, że dam wam chwilę odpocząć od azjatyc...