środa, 24 grudnia 2014

Wesołych świąt!

Nie, niestety dzisiaj notki nie ma. Chciałam (a w zasadzie we dwie z Destroyą) złożyć wam życzenia świąteczne. Nie chcę ściągnąć niczego z internetu, takie życzenia prosto z serca chyba bardziej się liczą, czyż nie?
Tak więc wesołych świąt, kochani! Oby muzyka was nigdy nie opuszczała, była dla was uniwersalnym lekiem. Abyście spędzili miło czas w rodzinnym gronie (a nie przy internecie!), dużo super prezentów, aby każdy was spełnił też swoje marzenia, żeby ten czas upłynął wam na radości, a nie smutku, bo to są takie dwa unikalne dni w roku, gdzie choć raz można zapomnieć o szarej rzeczywistości i cieszyć się życiem wraz z rodziną i przyjaciółmi (choć niektórzy robią to przez cały rok xD).
Tak więc załoga Music World serdecznie pozdrawia (o ile ktoś tu wgl jest) i jeszcze raz:
WESOŁYCH ŚWIĄT


3 komentarze:

 1. Dziękuję bardzo za tak piękne życzenia i również życzę cudownych, radosnych świąt, a także żeby muzyka nigdy Was nie opuszczała, dawała mnóstwo radości!:D Spełnienia marzeń i wszystkiego dobrego:)
  Pozdrawiam ciepło!
  Pola

  OdpowiedzUsuń
 2. równiez zdrowych Świąt!
  POLECAM U MNIE PODSUMOWANIE 2014 oraz nadal mozna glosowac na aktualne notowanie!
  hot-hit-lista.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Coś ci się podoba=napisz
Coś ci się nie podoba, nie zgadasz się z moim zdaniem=napisz
Dyskusja mile widziana. Nie bawię się w obs za obs i kom za kom. Komentarze zupełnie bez sensu będą usuwane!
Anonimy także mogą komentować.

Evarose- Telephonic

Teledysk- Klik!      Przyznam, że na kolejny wpis chciałam dać inną piosenkę, ale postanowiłam, że dam wam chwilę odpocząć od azjatyc...