wtorek, 31 grudnia 2013

Podsumowanie

Skoro nadchodzi Nowy Rok, czas też na podsumowanie. Chodź blog ten ma więcej niż rok, to jednak podsumuję cały okres.
O to więc i statystyki:

Liczba wyświetleń według kraju

Wykres najpopularniejszych krajów wśród przeglądających bloga
WpisLiczba wyświetleń
Polska
6712
Stany Zjednoczone
1103
Rosja
799
Niemcy
360
Francja
104
Ukraina
83
Holandia
75
Wielka Brytania
72
Indonezja
38
Chiny
23

I niech ktoś mi powie, że to nie jest imponujący wynik. Choć mało się udzielacie, bo jest tylko 428 komentarzy ( a bodajże dwa lata to jest naprawdę długo) to jednak licząc tą półroczną przerwę jest nieźle, choć oczywiście mogłoby być lepiej. Czekałam także, aby wam podziękować za ponad 10200 wyświetleń, które rosną z każdą chwilą! Nawet nie wiecie, jak się cieszę, choć oczywiście mam większe ambicje, ale wszystko w swoim czasie.
Mam także dla was małą propozycję. Jako, że widzicie, że muzyka rockowa tutaj przeważa ( za co was przepraszam) postanowiłam, że będę tworzyć notowania na temat każdego rodzaju muzyki, ale to zależy od was. Np. powiem, że przez dwa tygodnie będzie notowanie dotyczące muzyki reggae, piszecie propozycje i tworzę całe notowanie. Nadal zastanawiam się też nad vlogiem, jednak tu potrzeba czasu i kogoś, kto jest obyty jeżeli chodzi o grafikę, bo niestety jako takich zdolności nie mam.
Postaram się także o nowy szablon, jednak będziecie musieli się uzbroić w cierpliwość. Także postaram się nadrobić notkę i może w końcu wezmę się za te zamówienia, choć naprawdę muszę się przełamać. 
Więc to na razie tyle. Wraz z Amayą chcemy wam życzyć wspaniałego Nowego Roku i szampańskiej zabawy sylwestrowej, i do następnej notki!

3 komentarze:

 1. Szczęśliwego nowego!
  Dla mnie dobrze, że muzyka rockowa przeważa, uwielbiam ją!
  Chcesz zmienić szablon? Ten jest naprawdę świetny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ważne że jesteś tak wytrwała, ja się za szybko poddaje w blogowaniu :< mam nadzieje ze teraz bedzie inaczej i bede miec podobne wyniki do Twoich. Zapraszam :)
  http://sabrinasblogofficial.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wynik naprawdę imponujący :) Gratuluję!!!!

  OdpowiedzUsuń

Coś ci się podoba=napisz
Coś ci się nie podoba, nie zgadasz się z moim zdaniem=napisz
Dyskusja mile widziana. Nie bawię się w obs za obs i kom za kom. Komentarze zupełnie bez sensu będą usuwane!
Anonimy także mogą komentować.

Evarose- Telephonic

Teledysk- Klik!      Przyznam, że na kolejny wpis chciałam dać inną piosenkę, ale postanowiłam, że dam wam chwilę odpocząć od azjatyc...